Úvod O vibračních vajíčkách

O vibračních vajíčkách

Jste příznivkyní erotických pomůcek? Rádi si pořizujete různé hračičky na zpestření chvilek samoty či na milostnou předehru? Možností erotických pomůcek je hodně. My vám nyní představujeme vibrační vajíčka, které si zamilují dámy hledající více vzrušení.

Vibrační vajíčko představuje jednu z oblíbených univerzální erotických hraček. Už jste se s ním setkala?

Vibrační vajíčko je dráždidlem, které ocení především ženy, které jsou klitoriálně zaměřené. S touto pomůckou budete příjemně stimulovat klitoris, což vás přivede k nejednomu orgasmu.

Mnohé vibrační vajíčka se používají také k dráždění G-bodu, ale samozřejmě i k vaginální a anální stimulaci.

koupit

Mnohé ženy mají rády, když souloží se svým partnerem a zároveň mají vibrační vajíčko v zadečku. Záleží jen na vás, jak ho využijete. Možnosti použití jsou různé. Samozřejmě také záleží na tom, jaké vibrační vajíčko si vyberete.

V současné době si můžete vybrat velmi moderní vibrační vajíčka nejrůznějších barev i tvarů. Jejich povrch je převážně semišový. To vám umožní prožít mnohem lepší pocity než plastová vibrační vajíčka, která převládala v minulosti. I dnes se však s nimi setkáte. Jsou cenově přijatelnější.


Diskuse (26 komentářů)

Bára, (01. 10. 2014 06:56) Reagovat
Já si zrovna nastudovala více o vibračním vajíčku a asi také do něj půjdu. Model ale neporadím, sama hledám nějaký tip. Nejdříve jsem začala vyhledávat kvůli tomu, že jsem si chtěla koupit vibrátor a teď dávám spíše přednost právě tomu vajíčku. nebo máte někdo obě pomůcky? Jakou máte radši, asi záleží i na tom konkrétním modelu. Bude-i mít někdo z těch multifunkčních vibrátorů, asi bude spokojenější s ním...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty