Úvod O vibračních vajíčkách

O vibračních vajíčkách

Jste příznivkyní erotických pomůcek? Rádi si pořizujete různé hračičky na zpestření chvilek samoty či na milostnou předehru? Možností erotických pomůcek je hodně. My vám nyní představujeme vibrační vajíčka, které si zamilují dámy hledající více vzrušení.

Vibrační vajíčko představuje jednu z oblíbených univerzální erotických hraček. Už jste se s ním setkala?

Vibrační vajíčko je dráždidlem, které ocení především ženy, které jsou klitoriálně zaměřené. S touto pomůckou budete příjemně stimulovat klitoris, což vás přivede k nejednomu orgasmu.

Mnohé vibrační vajíčka se používají také k dráždění G-bodu, ale samozřejmě i k vaginální a anální stimulaci.

koupit

Mnohé ženy mají rády, když souloží se svým partnerem a zároveň mají vibrační vajíčko v zadečku. Záleží jen na vás, jak ho využijete. Možnosti použití jsou různé. Samozřejmě také záleží na tom, jaké vibrační vajíčko si vyberete.

V současné době si můžete vybrat velmi moderní vibrační vajíčka nejrůznějších barev i tvarů. Jejich povrch je převážně semišový. To vám umožní prožít mnohem lepší pocity než plastová vibrační vajíčka, která převládala v minulosti. I dnes se však s nimi setkáte. Jsou cenově přijatelnější.


Diskuse (26 komentářů)

vendy, (23. 04. 2013 06:37) Reagovat
[quote name="Barbora"]Já myslím, že každá pomůcka, která má vibrace, je fajn. Já jsem sice vibrační vajíčko ještě nezkoušela, ale uvažuju o něm už delší dobu...[/quote]A nemusí mít ani vibrace, aby byla fajn. Já jsem si dřív myslela, že jo, ale i některé pomůcky bez nich jsou super.
Tina, (10. 06. 2013 08:51) Reagovat
vibrační vajíčko mě také ještě v mé sbírce erotických pomůcek chybí, alespoň z těch základních.:) Jinak už začínám také ztrácet přehled v tom, jak se jich stále vyrábí víc a víc druhů.
Viktorie, (27. 06. 2013 12:18) Reagovat
Nevím, jestli to není hloupý dotaz, ale nevím, jak slouží vibrační vajíčko k dráždění bodu G. Myslela jsem, že bod G je uvnitř a vibrační vajíčko je přeci na vnější dráždění, nebo jak je to?
Lydie, (04. 07. 2013 06:51) Reagovat
[quote name="Viktorie"]Nevím, jestli to není hloupý dotaz, ale nevím, jak slouží vibrační vajíčko k dráždění bodu G. Myslela jsem, že bod G je uvnitř a vibrační vajíčko je přeci na vnější dráždění, nebo jak je to?[/quote]Vibrační vajíčka jsou dost univerzální pomůckou, takže je lze používat na různé dráždění.
Hanka, (10. 06. 2014 11:30) Reagovat
Nemáte tip na nějaké nové vibrační vajíčko? Chci si koupit nějaký dobrý, tak hledám nějakou novinku na trhu, která má třeba ještě víc funkcí. ženská se musí trochu rozmazlovat. :P
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty