Úvod O vibračních vajíčkách

O vibračních vajíčkách

Jste příznivkyní erotických pomůcek? Rádi si pořizujete různé hračičky na zpestření chvilek samoty či na milostnou předehru? Možností erotických pomůcek je hodně. My vám nyní představujeme vibrační vajíčka, které si zamilují dámy hledající více vzrušení.

Vibrační vajíčko představuje jednu z oblíbených univerzální erotických hraček. Už jste se s ním setkala?

Vibrační vajíčko je dráždidlem, které ocení především ženy, které jsou klitoriálně zaměřené. S touto pomůckou budete příjemně stimulovat klitoris, což vás přivede k nejednomu orgasmu.

Mnohé vibrační vajíčka se používají také k dráždění G-bodu, ale samozřejmě i k vaginální a anální stimulaci.

koupit

Mnohé ženy mají rády, když souloží se svým partnerem a zároveň mají vibrační vajíčko v zadečku. Záleží jen na vás, jak ho využijete. Možnosti použití jsou různé. Samozřejmě také záleží na tom, jaké vibrační vajíčko si vyberete.

V současné době si můžete vybrat velmi moderní vibrační vajíčka nejrůznějších barev i tvarů. Jejich povrch je převážně semišový. To vám umožní prožít mnohem lepší pocity než plastová vibrační vajíčka, která převládala v minulosti. I dnes se však s nimi setkáte. Jsou cenově přijatelnější.


Diskuse (26 komentářů)

SIMI, (28. 05. 2012 08:11) Reagovat
Tahle pomůcka mě sice neláká, ale je to o tom, na co ženská je. Kámoška má vibrační vajíčko a nedá na něj dopustit.
Simonka, (08. 06. 2012 08:14) Reagovat
O vibračním vajíčku přemýšlím. Jsem klitoriálně zaměřená. Manžel mi koupil vibrátor, což je sice hračička pro zpestření, ale spíš pro naše společné chvilky a vzrušuje mě to, protože mě manžel dráždí i jinak, ale takhle na masturbaci by bylo vibrační vajíčko pro mě lepší.
Martina, (29. 06. 2012 07:48) Reagovat
Mám ho doma a vyhovuje mi, ale každé ženské vyhovují jiné sexuální pomůcky. Dokud to člověk nezkusí, tak asi nezjistí.
Olieta, (24. 07. 2012 06:55) Reagovat
Martino, tak jasně chce to trochu experimentovat, ale postupně. Přeci jen kvalitní erotické pomůcky nejsou nejlevnější, takže je dobré si předem tak hlavně sesumírovat, co by tak mohlo nejlépe vzrušovat. Já jsem uvažovala o vibrátoru a venušiných kuličkách. Zatím jsem si pořídila vibrátor a pak plánuju ty kuličky, ale někdyd v budoucnu se chci dostat i k tomu vibračnímu vajíčku.
VANDA, (21. 08. 2012 10:50) Reagovat
Právě...Kdyby nebyla omezená finančními prostředky, tak by se našlo hodně kousků, které bych si domů pořídila. I když...ještě že jsem. Kam bych to všechno dala.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty