Úvod Vajíčko zlaté dvojité

Vajíčko zlaté dvojité

Vajíčko zlaté dvojitéVajíčko zlaté dvojité vás potěší svou příznivou cenou. Navíc díky němu si budete užívat dvojité stimulace a je jedno, jestli zvolíte anální a vaginální či vaginální a klitoriální dráždění. Je to jen na vás.

Povrch dvojitého vibračního vajíčka je lesklý a hladký. Vajíčko je z tvrdého plastu, který je navíc potažený tenkou vrstvičkou kovu. Povrch je hladký.

koupit

Tvar vibračního vajíčka je válcovitý a má zakulacený konec. Na jednom vrcholu je připevněn drátem k ovladači. Vajíčka jsou ze dvou k sobě připevněných částí. Mají znatelný přechod.

Užívejte si i vy úžasných vibrací, které vám umožní dvě AA baterie. Musíte se však smířit s tím, že toto vibrační vajíčko je hlučnější. Obě vajíčka se spouštějí a regulují současně. Nejsou vodotěsná.


Diskuse (17 komentářů)

DÁŠA, (05. 04. 2012 06:51) Reagovat
Hledám nějaké levnější vajíčko, které by splňovalo svůj účel a nebylo to takové to klasické jednoduché plastové. Myslím, že tenhle model by mohl splnit moje nároky. Máte s ním někdo zkušenosti?
Irena, (19. 07. 2012 07:52) Reagovat
Já s ním ještě zkušenosti nemám, ale asi do něj půjdu. Zaujalo mě. Ještě ale trošku zvažuju, že si připlatím a koupím si ten luxusnější model. Tak uvidím...
Vanda, (24. 08. 2012 09:47) Reagovat
Jednoduché, není drahé a svůj účel splní. Mě stačí, i když je mi jasné, že ty dražší modely budou propracovanější.
Magda, (05. 09. 2012 06:38) Reagovat
Mě se tenhle model líbí. Nejdříve jsem uvažovala o něčem dražším, ale nejdříve zkusím tenhle levnější model a kdoví třeba mě vajíčko tak nadchne, že si brzy koupím dražší model.
radana, (27. 09. 2012 06:10) Reagovat
Já mám doma levnější model (jinej) a jsem s ním spokojená. Svůj účel plní výborně. Ještě mám vibrátor a chci si pořídit venušiny kuličky. Moje sbírka se rozrůstá.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty