Úvod Vajíčko zlaté dvojité

Vajíčko zlaté dvojité

Vajíčko zlaté dvojitéVajíčko zlaté dvojité vás potěší svou příznivou cenou. Navíc díky němu si budete užívat dvojité stimulace a je jedno, jestli zvolíte anální a vaginální či vaginální a klitoriální dráždění. Je to jen na vás.

Povrch dvojitého vibračního vajíčka je lesklý a hladký. Vajíčko je z tvrdého plastu, který je navíc potažený tenkou vrstvičkou kovu. Povrch je hladký.

koupit

Tvar vibračního vajíčka je válcovitý a má zakulacený konec. Na jednom vrcholu je připevněn drátem k ovladači. Vajíčka jsou ze dvou k sobě připevněných částí. Mají znatelný přechod.

Užívejte si i vy úžasných vibrací, které vám umožní dvě AA baterie. Musíte se však smířit s tím, že toto vibrační vajíčko je hlučnější. Obě vajíčka se spouštějí a regulují současně. Nejsou vodotěsná.


Diskuse (17 komentářů)

Helena, (03. 12. 2014 13:28) Reagovat
Vibrační vajíčko je určitě zajímavá pomůcka,ale když jsem si četla o různých pomůckách, tak si kladu otázku, jaký je rozdíl mezi vibračním vajíčkem a vibrátorem na klitoris. Mám pocit, že je to jedno a to samý. Nebo se to liší nějak podstatně?
Karin, (13. 01. 2015 12:17) Reagovat
Hledám nějaké modernější vibrační vajíčko, ale zároveň, aby z těch luxusnějších erotických pomůcek patřilo mezi nejlevnější. Nemáte někdo tip na nějaké, s jakým máte osobní zkušenosti?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty