Úvod Vibrační vajíčko bezdrátové pulzní

Vibrační vajíčko bezdrátové pulzní

Vibrační vajíčko bezdrátové pulzníRozhodla jste se pořídit si vibrační vajíčko a hledáte nějaký opravdu propracovaný kousek, který vám přinese mnoho rozkoše? Nabízíme vám vibrační vajíčko bezdrátové pulzní. Je sice o něco dražší, ale stojí za investici.

Vibrační vajíčko pulzní je z tvrdého plast a má bezdrátové ovládání. Jeho povrch je hladký a funguje i na vzdálenost 15 - 20 m. Díky tomu si můžete s partnerem příjemně vyhrát.

koupit

Plast, ze kterého je vajíčko vyrobené, je obalený tenkou vrstvou měkčího materiálu. Je ze dvou částí, ale přechod mezi nimi je velmi hladký a téměř neznatelný.

Mnohé si užijete s nastavitelnými, poměrně silnými vibrace. Můžete si je vybrat ze sedmi programů, z toho jsou tři vibrační, tři pulzní programy a jeden eskalační režim. Vajíčko je na šest baterií. Zasunete baterky a můžete si začít užívat podle vaší libosti.

Pamatujte však na to, že vajíčka nejsou vodotěsná. Na druhou stranu je tu však dobré utěsnění vajíčka, které stačí pro běžné používání.

Užívejte si i vy s bezdrátovým vibračním vajíčkem. Poskytne vám mnoho vzrušujících chvilek.


Diskuse (25 komentářů)

LÍDA, (29. 10. 2011 17:21) Reagovat
Vibrační vajíčko bych ráda zkusila a tenhle model vypadá dobře. Nevíte někdo, kolik stojí? Díky.
MARIE, (29. 11. 2011 16:13) Reagovat
V poslední době jsem se začala zajímat o erotické pomůcky a nestačím žasnout nad jejich rozmanitostí. Myslela jsem si, že si vyberu nějaký vibrátor, ale teď mě lákají spíš jiné erotické pomůcky, asi zrovna to vibrační vajíčko by nemuselo být marné.
JANA, (15. 12. 2011 08:14) Reagovat
Mě nalákala tahle konkrétní hračička. Chci ji zkusit, tak možná ještě dodatečně napíšu ježíškovi. :P
NATALIE, (23. 04. 2012 08:47) Reagovat
Vibrační vajíčka jsou asi jen pro klitoriální ženy, že? Vypadá to zajímavě, ale nevím, jestli mě by tahle pomůcka mohla uspokojit.
IVETA, (04. 06. 2012 11:50) Reagovat
Podívej se do eshopu (odkaz nahoře). Tam ho určitě najdeš.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty