Úvod Vibrační vajíčko bezdrátové pulzní

Vibrační vajíčko bezdrátové pulzní

Vibrační vajíčko bezdrátové pulzníRozhodla jste se pořídit si vibrační vajíčko a hledáte nějaký opravdu propracovaný kousek, který vám přinese mnoho rozkoše? Nabízíme vám vibrační vajíčko bezdrátové pulzní. Je sice o něco dražší, ale stojí za investici.

Vibrační vajíčko pulzní je z tvrdého plast a má bezdrátové ovládání. Jeho povrch je hladký a funguje i na vzdálenost 15 - 20 m. Díky tomu si můžete s partnerem příjemně vyhrát.

koupit

Plast, ze kterého je vajíčko vyrobené, je obalený tenkou vrstvou měkčího materiálu. Je ze dvou částí, ale přechod mezi nimi je velmi hladký a téměř neznatelný.

Mnohé si užijete s nastavitelnými, poměrně silnými vibrace. Můžete si je vybrat ze sedmi programů, z toho jsou tři vibrační, tři pulzní programy a jeden eskalační režim. Vajíčko je na šest baterií. Zasunete baterky a můžete si začít užívat podle vaší libosti.

Pamatujte však na to, že vajíčka nejsou vodotěsná. Na druhou stranu je tu však dobré utěsnění vajíčka, které stačí pro běžné používání.

Užívejte si i vy s bezdrátovým vibračním vajíčkem. Poskytne vám mnoho vzrušujících chvilek.


Diskuse (25 komentářů)

Markéta, (27. 06. 2012 08:23) Reagovat
Mám ho doma a jsem spokojená. Vibrační vajíčko jsem ještě neměla, takže se mi líbí, že to je něco nového.
Monika, (23. 07. 2012 05:16) Reagovat
Mě na tomhle vibračním vajíčku zaujalo, že je na dálkové ovládání. Myslím, že díky tomu musí být hry s ním ještě zajímavější.:) A já bych vcelku ráda oživila sexuální život s mladým. Někdy to chce zkusit něco nového.:)
Ondra, (26. 07. 2012 07:35) Reagovat
Rozhodl jsem se k svátku pořídit přítelkyni vibrační vajíčko, ale při výběru jsem bezradný. Vůbec netuším, jaké by ji udělalo radost. Poradíte mě holky?:)
egg, (16. 08. 2012 08:49) Reagovat
Ondro, záleží, kolik do vibračního vajíčka chceš investovat. Funkční jsou všechny, ale některé mají ještě speciální funkce a nádherný design. Ty jsou samozřejmě propracovanější, ale také dražší.
Messi, (22. 01. 2013 12:42) Reagovat
Já jsem toho názoru, že když už si koupit nějaké vibrační vajíčko, tak na něm nešetřit. Ne že bych měla sáhnout po úplně tom nejdražším, ale bude volit z těch alespoň trošku dražších. Tak doufám, že se mi investice vyplatí :P
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty