Úvod Vibrační vajíčko bezdrátové pulzní

Vibrační vajíčko bezdrátové pulzní

Vibrační vajíčko bezdrátové pulzníRozhodla jste se pořídit si vibrační vajíčko a hledáte nějaký opravdu propracovaný kousek, který vám přinese mnoho rozkoše? Nabízíme vám vibrační vajíčko bezdrátové pulzní. Je sice o něco dražší, ale stojí za investici.

Vibrační vajíčko pulzní je z tvrdého plast a má bezdrátové ovládání. Jeho povrch je hladký a funguje i na vzdálenost 15 - 20 m. Díky tomu si můžete s partnerem příjemně vyhrát.

koupit

Plast, ze kterého je vajíčko vyrobené, je obalený tenkou vrstvou měkčího materiálu. Je ze dvou částí, ale přechod mezi nimi je velmi hladký a téměř neznatelný.

Mnohé si užijete s nastavitelnými, poměrně silnými vibrace. Můžete si je vybrat ze sedmi programů, z toho jsou tři vibrační, tři pulzní programy a jeden eskalační režim. Vajíčko je na šest baterií. Zasunete baterky a můžete si začít užívat podle vaší libosti.

Pamatujte však na to, že vajíčka nejsou vodotěsná. Na druhou stranu je tu však dobré utěsnění vajíčka, které stačí pro běžné používání.

Užívejte si i vy s bezdrátovým vibračním vajíčkem. Poskytne vám mnoho vzrušujících chvilek.


Diskuse (25 komentářů)

Dáša, (19. 02. 2013 07:13) Reagovat
Nedávno jsem si tohle vajíčko pořídila. Většinou jsem si s ním "hrála" sama, ale o víkendu jsme s přítelem měli svou chvilku a on mi sám řekl, že bychom ho mohli vyzkoušet spolu a pak jsem teprve pořádně ocenila ovládání na dálku. Bylo to super. Budeme si s ním hrát společně častěji.:)
Ola, (25. 02. 2013 11:12) Reagovat
Jj, není nad to, když tyhle hry partnera baví. My naštěstí s partnerem mám také rádi hrátky s erotickými hračkami. V poslední době bych řekla, že jsme poměrně i dost vynalézaví, tak doufám, že nás to nepustí.:)
Hilda, (29. 03. 2013 08:00) Reagovat
Také bych chtěla začít experimentovat s erotickými pomůckami, ale nevím, co by na to řekl manžel...
Romana, (31. 05. 2013 09:05) Reagovat
[quote name="Hilda"]Také bych chtěla začít experimentovat s erotickými pomůckami, ale nevím, co by na to řekl manžel...[/quote]Co by na to měl říkat? Tak ho do experimentů zapojte a uvidíte, že se mu to bude zamlouvat. Je fakt, že nějakým chlapům jsou erotické pomůcky pro ženy proti srsti, ale když jsou do těch hrátek zapojení, berou to hned jinak.
Sue, (23. 07. 2013 06:44) Reagovat
vajíčko s pulzním programem? Tyjo, věděla jsem, že se s nimi vyrábí vibrátory, ale netušila jsem, že i vibrační vajíčka. V tom případě jim dávám přednost.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty