Úvod O vibračních vajíčkách

O vibračních vajíčkách

Jste příznivkyní erotických pomůcek? Rádi si pořizujete různé hračičky na zpestření chvilek samoty či na milostnou předehru? Možností erotických pomůcek je hodně. My vám nyní představujeme vibrační vajíčka, které si zamilují dámy hledající více vzrušení.

Vibrační vajíčko představuje jednu z oblíbených univerzální erotických hraček. Už jste se s ním setkala?

Vibrační vajíčko je dráždidlem, které ocení především ženy, které jsou klitoriálně zaměřené. S touto pomůckou budete příjemně stimulovat klitoris, což vás přivede k nejednomu orgasmu.

Mnohé vibrační vajíčka se používají také k dráždění G-bodu, ale samozřejmě i k vaginální a anální stimulaci.

koupit

Mnohé ženy mají rády, když souloží se svým partnerem a zároveň mají vibrační vajíčko v zadečku. Záleží jen na vás, jak ho využijete. Možnosti použití jsou různé. Samozřejmě také záleží na tom, jaké vibrační vajíčko si vyberete.

V současné době si můžete vybrat velmi moderní vibrační vajíčka nejrůznějších barev i tvarů. Jejich povrch je převážně semišový. To vám umožní prožít mnohem lepší pocity než plastová vibrační vajíčka, která převládala v minulosti. I dnes se však s nimi setkáte. Jsou cenově přijatelnější.


Diskuse (26 komentářů)

JITKA, (10. 10. 2011 09:25) Reagovat
Na vibrační vajíčka nedám dopustit. Jde o super erotickou pomůcku. Už jsem zkusila různá vajíčka.
SÁRA, (30. 11. 2011 11:23) Reagovat
Já tedy o nich slyším prvně, ale vypadá to skutečně lákavě a já ráda poznávám nové věci.
LENKA, (31. 01. 2012 13:16) Reagovat
Zkušenosti nemám, ale může to být fajn. Kolik takové vajíčko stojí?
OLDŘIŠKA, (27. 02. 2012 19:43) Reagovat
Myslím, že existují daleko lepší erotické hračky než vibrační vajíčka. Nedám dopustit na klasické vibrátory a zkoušela jsem i venušiny kuličky. Ty jsou taky dost dobrý.
MARIKA, (17. 05. 2012 19:25) Reagovat
Cenově jsem vibrační vajíčka různý. Já mám doma nějaký levný...Už nevím, kolik stálo, ale teď si chci kupit nějaký dražší kousek. Jen se poohlížím, jaký by se mi nejvíce líbil.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty