Úvod O vibračních vajíčkách

O vibračních vajíčkách

Jste příznivkyní erotických pomůcek? Rádi si pořizujete různé hračičky na zpestření chvilek samoty či na milostnou předehru? Možností erotických pomůcek je hodně. My vám nyní představujeme vibrační vajíčka, které si zamilují dámy hledající více vzrušení.

Vibrační vajíčko představuje jednu z oblíbených univerzální erotických hraček. Už jste se s ním setkala?

Vibrační vajíčko je dráždidlem, které ocení především ženy, které jsou klitoriálně zaměřené. S touto pomůckou budete příjemně stimulovat klitoris, což vás přivede k nejednomu orgasmu.

Mnohé vibrační vajíčka se používají také k dráždění G-bodu, ale samozřejmě i k vaginální a anální stimulaci.

koupit

Mnohé ženy mají rády, když souloží se svým partnerem a zároveň mají vibrační vajíčko v zadečku. Záleží jen na vás, jak ho využijete. Možnosti použití jsou různé. Samozřejmě také záleží na tom, jaké vibrační vajíčko si vyberete.

V současné době si můžete vybrat velmi moderní vibrační vajíčka nejrůznějších barev i tvarů. Jejich povrch je převážně semišový. To vám umožní prožít mnohem lepší pocity než plastová vibrační vajíčka, která převládala v minulosti. I dnes se však s nimi setkáte. Jsou cenově přijatelnější.


Diskuse (26 komentářů)

Sonina, (30. 11. 2012 17:54) Reagovat
[quote name="Milena"]Chtěla jsem se jen zeptat, jestli lze ze všech vibrátorů vyjmout vibrační vajíčko.[/quote]Myslím, že ne. Ne že bych to zkoušela, ale mám doma gelový vibrátor a nevím, jak bych z něho vyjímala vibrační vajíčko.
val, (28. 12. 2012 18:54) Reagovat
U některých pomůcek jde vyjímat vibrační vajíčko, u jiných ne. Kupujete-li si erotické pomůcky v internetových sexshopech, dívejte se na popisek. Tam tyhle informace zpravidla jsou.
Gábina, (28. 01. 2013 15:02) Reagovat
Myslela jsem, že vybrat vibrační vajíčko bude jednoduché, ale i tady je docela velká nabídka. Nejdřív jsem chtěl a něco jednoduchého, ale teď začínám koukat po těch luxusnějších. Tak snad se investice do nich vyplatí.
Erika, (31. 01. 2013 18:37) Reagovat
Asi toho moc o erotických pomůckách nevím. Vždy jsem si myslela, že vibrační vajíčko je jen na klitoriální dráždění, ale podle toho, co jsem si tady přečetla, jsem si ho možná spletla s jinou erotickou pomůckou.
Barbora, (27. 03. 2013 07:50) Reagovat
Já myslím, že každá pomůcka, která má vibrace, je fajn. Já jsem sice vibrační vajíčko ještě nezkoušela, ale uvažuju o něm už delší dobu...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty