Úvod Vibrační vajíčko bezdrátové pulzní

Vibrační vajíčko bezdrátové pulzní

Vibrační vajíčko bezdrátové pulzníRozhodla jste se pořídit si vibrační vajíčko a hledáte nějaký opravdu propracovaný kousek, který vám přinese mnoho rozkoše? Nabízíme vám vibrační vajíčko bezdrátové pulzní. Je sice o něco dražší, ale stojí za investici.

Vibrační vajíčko pulzní je z tvrdého plast a má bezdrátové ovládání. Jeho povrch je hladký a funguje i na vzdálenost 15 - 20 m. Díky tomu si můžete s partnerem příjemně vyhrát.

koupit

Plast, ze kterého je vajíčko vyrobené, je obalený tenkou vrstvou měkčího materiálu. Je ze dvou částí, ale přechod mezi nimi je velmi hladký a téměř neznatelný.

Mnohé si užijete s nastavitelnými, poměrně silnými vibrace. Můžete si je vybrat ze sedmi programů, z toho jsou tři vibrační, tři pulzní programy a jeden eskalační režim. Vajíčko je na šest baterií. Zasunete baterky a můžete si začít užívat podle vaší libosti.

Pamatujte však na to, že vajíčka nejsou vodotěsná. Na druhou stranu je tu však dobré utěsnění vajíčka, které stačí pro běžné používání.

Užívejte si i vy s bezdrátovým vibračním vajíčkem. Poskytne vám mnoho vzrušujících chvilek.


Diskuse (25 komentářů)

Tery, (02. 08. 2013 07:41) Reagovat
Já bych také chtěla nějakou hodně propracovanou erotickou pomůcku, ale také ještě zvažuju, jestli to bude vibrátor nebo něco jiného. Nemáte tip ještě na nějaké erotické pomůcky kromě vibrátorů a vibračních vajíček? Něco zajímavého a hlavně hodně stimulujícího.
Vlaďka, (10. 09. 2013 09:13) Reagovat
[quote name="Tery"]Já bych také chtěla nějakou hodně propracovanou erotickou pomůcku, ale také ještě zvažuju, jestli to bude vibrátor nebo něco jiného. Nemáte tip ještě na nějaké erotické pomůcky kromě vibrátorů a vibračních vajíček? Něco zajímavého a hlavně hodně stimulujícího.[/quote]Podívej se do nějakého internetového sexshopu. Tam najdeš hodně tipů. Zrovna nedávno jsem si prohlížela pomůcky a některé jsou fakt zajímavé. máš většinou u nich i dobrý popis a často obrázky a videa, takže si snadno uděláš představu, co by se ti mohlo líbit.
Jindřiška, (20. 01. 2014 16:21) Reagovat
Nějaké vibrační vajíčko si koupím určitě. Teď jen vybrat to nejlepší, tedy nejlepší poměr cena/výkon.:)
Sandra, (13. 02. 2014 05:34) Reagovat
Co jsem si pořídila tohle vajíčko, tak masturbuju mnohem častěji, je to fakt skvělá hračka. Někde jsem četla, že si člověk má najít nějaký svůj způsob relaxace a tohle na mě působí úžasně.:)
Petra, (08. 04. 2014 11:45) Reagovat
Já mám zatím jen venušiny kuličky. Je dobré, že to posiluje i svaly pánevního dna. Zlepšuje to sex a i se tím dá předejít různým problémům. Já mám doma už starší model, teď jsem si chtěla koupit nové, ale hodně mě zaujalo i to vibrační vajíčko, tak přemýšlím, jestli by nebylo lepší.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty