Úvod Vibrační vajíčko bezdrátové pulzní

Vibrační vajíčko bezdrátové pulzní

Vibrační vajíčko bezdrátové pulzníRozhodla jste se pořídit si vibrační vajíčko a hledáte nějaký opravdu propracovaný kousek, který vám přinese mnoho rozkoše? Nabízíme vám vibrační vajíčko bezdrátové pulzní. Je sice o něco dražší, ale stojí za investici.

Vibrační vajíčko pulzní je z tvrdého plast a má bezdrátové ovládání. Jeho povrch je hladký a funguje i na vzdálenost 15 - 20 m. Díky tomu si můžete s partnerem příjemně vyhrát.

koupit

Plast, ze kterého je vajíčko vyrobené, je obalený tenkou vrstvou měkčího materiálu. Je ze dvou částí, ale přechod mezi nimi je velmi hladký a téměř neznatelný.

Mnohé si užijete s nastavitelnými, poměrně silnými vibrace. Můžete si je vybrat ze sedmi programů, z toho jsou tři vibrační, tři pulzní programy a jeden eskalační režim. Vajíčko je na šest baterií. Zasunete baterky a můžete si začít užívat podle vaší libosti.

Pamatujte však na to, že vajíčka nejsou vodotěsná. Na druhou stranu je tu však dobré utěsnění vajíčka, které stačí pro běžné používání.

Užívejte si i vy s bezdrátovým vibračním vajíčkem. Poskytne vám mnoho vzrušujících chvilek.


Diskuse (25 komentářů)

Vendy, (06. 08. 2014 09:21) Reagovat
Z vlastní zkušenosti: Mě vibrační vajíčko stimuluje hodně. Dokonce víc než hrátky s vibrátorem. Každý si holt musí najít sám erotickou hračku, která mu nejvíce vyhovuje.
Evi, (04. 09. 2014 12:32) Reagovat
Já mám také s vibračními vajíčky jen ty nejlepší zkušenosti. Měla jsem doma už dvě. To druhé bylo propracovanější. Vyplatí se připlatit si. Ještě také uvažuju o venušiných kuličkách.
Katarina, (19. 05. 2015 16:40) Reagovat
Pulsní vibrační vajíčko je super...
Viktor, (09. 06. 2015 12:49) Reagovat
Vibrační vajíčko doporučuju všem chlapům jako dárek pro přítelkyně. Uděláte tím radost hlavně sami sobě. Co jsem ho dal svý partnerce, tak je pořád nadržená a pořád to chce. Je to super.
Michal, (19. 07. 2015 16:13) Reagovat
[quote name="Viktor"]Vibrační vajíčko doporučuju všem chlapům jako dárek pro přítelkyně. Uděláte tím radost hlavně sami sobě. Co jsem ho dal svý partnerce, tak je pořád nadržená a pořád to chce. Je to super.[/quote]Zkusím to, v posledních týdnech až měsících se mi zdá přitelkyně trochu víc laxní, tak je asi na čase na nějaké pomůcky či jiné inovace.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty