Úvod Vajíčko zlaté dvojité

Vajíčko zlaté dvojité

Vajíčko zlaté dvojitéVajíčko zlaté dvojité vás potěší svou příznivou cenou. Navíc díky němu si budete užívat dvojité stimulace a je jedno, jestli zvolíte anální a vaginální či vaginální a klitoriální dráždění. Je to jen na vás.

Povrch dvojitého vibračního vajíčka je lesklý a hladký. Vajíčko je z tvrdého plastu, který je navíc potažený tenkou vrstvičkou kovu. Povrch je hladký.

koupit

Tvar vibračního vajíčka je válcovitý a má zakulacený konec. Na jednom vrcholu je připevněn drátem k ovladači. Vajíčka jsou ze dvou k sobě připevněných částí. Mají znatelný přechod.

Užívejte si i vy úžasných vibrací, které vám umožní dvě AA baterie. Musíte se však smířit s tím, že toto vibrační vajíčko je hlučnější. Obě vajíčka se spouštějí a regulují současně. Nejsou vodotěsná.


Diskuse (17 komentářů)

Heli, (21. 03. 2013 09:43) Reagovat
Tak ono to není randál, že by člověka mohl někdo slyšet, alespoň si to myslím. Asi jako, aby to nerušilo tebe - že to není úplně tichý. Měla jsem doma vibrátor a ten byl trochu hlučnější, což mě občas vadilo. Tak asi takhle to bude myšleno i u toho vajíčka.
Anežka, (25. 04. 2013 06:36) Reagovat
Mě tedy nějak zvlášť nevadí zvuk vibrujícího vibrátoru. Užívám si to a zvuk nevnímám. Hlavně že vibruje a vzrušuje.
Radana, (20. 05. 2013 08:41) Reagovat
Já ho taky mám a jsem rovněž spokojená s poměrem cena/výkon. Není drahý. Chtěla jsem si zkusit vibrační vajíčko a moc za něj neutrácet. Mé představy splnil.
Kristýna, (20. 06. 2013 12:06) Reagovat
Vibrační vajíčko je super pomůcka, ale už jsem ho měla a teď hledám nějakou jinou pomůcku, ale pořád nevím, jestli mám zkusit nějakou zajímavější pomůcku, kterou neznám, nebo vibrátor,.
Bára, (05. 12. 2013 06:43) Reagovat
Kristýno, jakou myslíš pomůcku, kterou neznáš. Ony jsou všechny tak nějak známý. Ono záleží prostě, co se ti líbí a jaký konkrétní model vybereš. Já mám doma dva vibrátory a jsem spokojená.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty