Úvod Vajíčko zlaté dvojité

Vajíčko zlaté dvojité

Vajíčko zlaté dvojitéVajíčko zlaté dvojité vás potěší svou příznivou cenou. Navíc díky němu si budete užívat dvojité stimulace a je jedno, jestli zvolíte anální a vaginální či vaginální a klitoriální dráždění. Je to jen na vás.

Povrch dvojitého vibračního vajíčka je lesklý a hladký. Vajíčko je z tvrdého plastu, který je navíc potažený tenkou vrstvičkou kovu. Povrch je hladký.

koupit

Tvar vibračního vajíčka je válcovitý a má zakulacený konec. Na jednom vrcholu je připevněn drátem k ovladači. Vajíčka jsou ze dvou k sobě připevněných částí. Mají znatelný přechod.

Užívejte si i vy úžasných vibrací, které vám umožní dvě AA baterie. Musíte se však smířit s tím, že toto vibrační vajíčko je hlučnější. Obě vajíčka se spouštějí a regulují současně. Nejsou vodotěsná.


Diskuse (17 komentářů)

Terka, (22. 10. 2012 09:40) Reagovat
Je tu slušný poměr cena/výkon. Mám tuhle hračku doma a plně mi vyhovuje.:)
Gáby, (21. 11. 2012 12:26) Reagovat
tak jsem se podívala po několika vajíčkách, ale stále si nemůžu vybrat, který budou pro mě nejlepší. Chtěla bych něco ne tak drahého (nemusí to zase být nejlevnější model), ale fakt účinýho. Když už si kupuju erotickou pomůcku, tak ať to stojí za to.:)
en, (23. 12. 2012 12:01) Reagovat
[quote name="Gáby"]tak jsem se podívala po několika vajíčkách, ale stále si nemůžu vybrat, který budou pro mě nejlepší. Chtěla bych něco ne tak drahého (nemusí to zase být nejlevnější model), ale fakt účinýho. Když už si kupuju erotickou pomůcku, tak ať to stojí za to.:)[/quote]Tak každému vyhovuje něco jiného, ale také fakt záleží, kolik do toho investuješ. Ty promakaný dražší modely ti přinesou úplně jiný požitek.
Janinka, (30. 01. 2013 10:31) Reagovat
Já jsem s nimi spokojená, neříkám, že možná nejsou lepší vibrační vajíčka, ale tohle mě stačí.:)
Markéta, (20. 02. 2013 09:59) Reagovat
Zaujalo mě tohle vajíčko, ale zarazilo mě, že se tu píše, že je hlučnější. Co si pod tím mám představit? K čemu by se hluk dal přirovnat? Zase bych ráda, aby mé hrátky s ním byly diskrétní... 8)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Vibrační vajíčko
Kontakty