Úvod Vajíčko vibrační zlaté

Vajíčko vibrační zlaté

Vajíčko vibrační zlatéChcete-li vibrační vajíčko za přijatelnou cenu, sáhněte po zlatém vibračním vajíčku, které má rozměry 5x3 cm. Vajíčko je na dvě tužkové baterie.

Nepotěší vás jen příznivá cena, ale také hezké provedení a intenzivní vibrace.

Vibrační vajíčko zlaté je z tvrdého a pevného plastu a jeho povrch je potažený vrstvičkou kovu.

koupit

Jde svými rozměry spíše o menší vajíčko. K jeho zakulacené straně je připevněný drátek k ovladači. Vajíčko se skládá ze dvou k sobě připojených částí. Mají znatelný přechod, což není na závadu.

Vajíčko je vibrační a musíte bohužel počítat s tím, že není vodotěsné. Udržujte ho otíráním vlhkou žínkou. Vhodné jsou také dezinfekční ubrousky.

Vibrace jsou nejvíce intenzivní v horní části. Materiál neumožňuje jejich tlumení, a proto se musíte smířit i s tím, že je hlučnější. Vajíčko je plynule regulovatelné otáčením kolečka na ovladači.

Nelíbí se vám zlatá barva? Nevadí. Úplně stejné vibrační vajíčko si můžete pořídit v bílé barvě.


Diskuse (13 komentářů)

Běta, (11. 03. 2014 12:55) Reagovat
Týno, jak to myslíš, víc využití. To nějak nechápu. Má asi využití jako každá jiná pomůcka ne? Nebo jsem jen nepochopila, jak to myslíš. Já si také vibrační vajíčko budu asi kupovat.
Kamča, (21. 05. 2014 11:08) Reagovat
Vypadá fakt jednoduše, ale asi svůj účel plní dobře. Tak nevím, jestli si vybrat z nějakých dražších modelů, nebo jestli ty funkce zase tak důležitý nejsou. Asi by mi stačil jednodušší model. Máte někdo srovnání?
Danka, (11. 07. 2014 16:42) Reagovat
Já srovnání tedy nemám. Mám doma jeden z těch luxusnějších a dražších modelů a musím říct, že bych ho nevyměnila. Možná ty levnější nejsou špatný, ale nemyslím si, že by to bylo srovnatelný.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Vibrační vajíčko
Kontakty