Úvod Vajíčko vibrační zlaté

Vajíčko vibrační zlaté

Vajíčko vibrační zlatéChcete-li vibrační vajíčko za přijatelnou cenu, sáhněte po zlatém vibračním vajíčku, které má rozměry 5x3 cm. Vajíčko je na dvě tužkové baterie.

Nepotěší vás jen příznivá cena, ale také hezké provedení a intenzivní vibrace.

Vibrační vajíčko zlaté je z tvrdého a pevného plastu a jeho povrch je potažený vrstvičkou kovu.

koupit

Jde svými rozměry spíše o menší vajíčko. K jeho zakulacené straně je připevněný drátek k ovladači. Vajíčko se skládá ze dvou k sobě připojených částí. Mají znatelný přechod, což není na závadu.

Vajíčko je vibrační a musíte bohužel počítat s tím, že není vodotěsné. Udržujte ho otíráním vlhkou žínkou. Vhodné jsou také dezinfekční ubrousky.

Vibrace jsou nejvíce intenzivní v horní části. Materiál neumožňuje jejich tlumení, a proto se musíte smířit i s tím, že je hlučnější. Vajíčko je plynule regulovatelné otáčením kolečka na ovladači.

Nelíbí se vám zlatá barva? Nevadí. Úplně stejné vibrační vajíčko si můžete pořídit v bílé barvě.


Diskuse (13 komentářů)

Ála, (12. 10. 2012 09:30) Reagovat
Svůj účel splní a to je pro mě nejdůležitější.
Kačka, (27. 02. 2013 09:26) Reagovat
Také jsem byla spokojená, ale teď pokukuju po něčem jiném. Uvažuju, jestli nějaké lepší vibrační vajíčko a nebo jestli zvolím úplně jinou pomůcku.
Ajka, (24. 05. 2013 19:50) Reagovat
Líbí se mi tu videjka, Nejen tohle, ale i další. Člověk si tak udělá lepší přehled o erotických pomůckách, zvlášť já, která se zase v nich tolik nevyznám.:) Je to lepší než jen obrázek nebo popis.
Daniela, (17. 06. 2013 06:56) Reagovat
[quote name="Ajka"]Líbí se mi tu videjka, Nejen tohle, ale i další. Člověk si tak udělá lepší přehled o erotických pomůckách, zvlášť já, která se zase v nich tolik nevyznám.:) Je to lepší než jen obrázek nebo popis.[/quote]souhlasím, videjka jsou fajn. I z toho důvodu dávám přednost nákupu v sexshopu než v kamenném obchodu. Kdy si to ani pořádně neprohlídnu.
Týna, (22. 06. 2013 10:45) Reagovat
Vibrační vajíčko je dobrá pomůcka. má více využití na rozdíl od některých jiných.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Vibrační vajíčko
Kontakty