Úvod Vajíčko 4 rychlosti růžové nebo modré

Vajíčko 4 rychlosti růžové nebo modré

Vajíčko 4 rychlosti růžové

Velmi oblíbené je růžové vibrační vajíčko mající čtyři stupně vibrace. Potěší vás však i mnohými dalšími vlastnostmi.

Vibrační vajíčko je z tvrdého plastu a má jemný sametový povrch, který je kvalitnější než u levnějších plastových vajíček.

Tvar tohoto vajíčka s délkou 5,7 cm je klasický. Je složené ze dvou částí s téměř vyhlazeným přechodem.

koupit

Povrch tohoto vibračního vajíčka se ani po čase neodlupuje. Pokud se vám nelíbí růžový povrch, můžete si zakoupit vajíčko v modrém provedení. Tento masturbátor je nepatrně parfémovaný.

Jak už jsme si uvedli, vibrace mají čtyři stupně rychlosti. Nejsou tu však pulzní programy. Napájení je tu zajištěné dvěma tužkovými bateriemi a chod vajíčka je na rozdíl od levných plastových vajíček velmi tichý.


Diskuse (20 komentářů)

romana, (18. 04. 2013 05:07) Reagovat
Vždycky jsem brala vibrační vajíčko jako takovou jednoduchou pomůcku, ale pak jsem si koupila jedno z těch luxusních a ona je to pěkně šikovná věcička.:)
Bára, (07. 05. 2013 06:56) Reagovat
[quote name="romana"]Vždycky jsem brala vibrační vajíčko jako takovou jednoduchou pomůcku, ale pak jsem si koupila jedno z těch luxusních a ona je to pěkně šikovná věcička.:)[/quote]Já si doteď také představovala vibrační vajíčko jinak. Nevěděla jsem třeba, že s vyrábí modely na dákový ovládání. To by mě hodně bavilo hrát si takhle. Třeba aby mě dráždil partner.
Dáša, (26. 06. 2013 13:47) Reagovat
Moc pěkné vajíčko to z toho videjka. to by se mi taky líbilo.
Běla, (18. 07. 2013 05:17) Reagovat
Spíš jsem uvažovala o novém vibrátoru, ale vibrační vajíčko také nevypadá vůbec špatně.:)
Inuška, (22. 07. 2013 05:15) Reagovat
Vibrační vajíčko jsem si představovala trochu jinak. Bezpochyby ale jede o hodně zajímavou pomůcku. Asi ji brzy vyzkouším. Docela mě podle popisu i videa nalákala.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Vibrační vajíčko
Kontakty