Úvod Vajíčko 4 rychlosti růžové nebo modré

Vajíčko 4 rychlosti růžové nebo modré

Vajíčko 4 rychlosti růžové

Velmi oblíbené je růžové vibrační vajíčko mající čtyři stupně vibrace. Potěší vás však i mnohými dalšími vlastnostmi.

Vibrační vajíčko je z tvrdého plastu a má jemný sametový povrch, který je kvalitnější než u levnějších plastových vajíček.

Tvar tohoto vajíčka s délkou 5,7 cm je klasický. Je složené ze dvou částí s téměř vyhlazeným přechodem.

koupit

Povrch tohoto vibračního vajíčka se ani po čase neodlupuje. Pokud se vám nelíbí růžový povrch, můžete si zakoupit vajíčko v modrém provedení. Tento masturbátor je nepatrně parfémovaný.

Jak už jsme si uvedli, vibrace mají čtyři stupně rychlosti. Nejsou tu však pulzní programy. Napájení je tu zajištěné dvěma tužkovými bateriemi a chod vajíčka je na rozdíl od levných plastových vajíček velmi tichý.


Diskuse (20 komentářů)

Petra, (08. 10. 2013 06:30) Reagovat
Inuško, zkus, je to dobrá pomůcka. O vibračních vajíčkách se sice nemluví tolik jako třeba o vibrátorech a přitom jsou fakt efektivní.
Andrea, (07. 11. 2013 10:20) Reagovat
[quote name="Petra"]Inuško, zkus, je to dobrá pomůcka. O vibračních vajíčkách se sice nemluví tolik jako třeba o vibrátorech a přitom jsou fakt efektivní.[/quote]Já myslím, že se o nich mluví dost. Považuju vibrační vajíčka za jednu z nejběžnějších erotických pomůcek. Vibrátory jsou možná známější a rozšířenější, ale ne o moc.
Daník, (29. 11. 2014 14:49) Reagovat
Vibrační vajíčko má moje partnerka a rádi ho zapojujeme do erotických hrátek, kdy jí s ním dráždím já a musím říct, že nás to baví oba.
Elena, (04. 02. 2015 12:55) Reagovat
Já bych také chtěla nějaké pěkné a funkční vibrační vajíčko, ale pořád si nemůžu z nabídky vybrat. Koukám po těch luxusnějších, ale zase některé ty ceny...Nemáte někdo nějaké "lepší" vajíčko, které moc nestálo?
Bětka, (12. 03. 2015 09:21) Reagovat
Eleno, buď chceš nízkou cenu, nebo kvalitu. Za kvalitu si musíš holt trochu připlatit, ale já myslím, že to za to stojí. Já mám vibrační vajíčko na dálkové ovládání a je to super zážitek. Mohu doporučit, ale kolik stálo už ani nevím...:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Vibrační vajíčko
Kontakty