Úvod Vajíčko 4 rychlosti růžové nebo modré

Vajíčko 4 rychlosti růžové nebo modré

Vajíčko 4 rychlosti růžové

Velmi oblíbené je růžové vibrační vajíčko mající čtyři stupně vibrace. Potěší vás však i mnohými dalšími vlastnostmi.

Vibrační vajíčko je z tvrdého plastu a má jemný sametový povrch, který je kvalitnější než u levnějších plastových vajíček.

Tvar tohoto vajíčka s délkou 5,7 cm je klasický. Je složené ze dvou částí s téměř vyhlazeným přechodem.

koupit

Povrch tohoto vibračního vajíčka se ani po čase neodlupuje. Pokud se vám nelíbí růžový povrch, můžete si zakoupit vajíčko v modrém provedení. Tento masturbátor je nepatrně parfémovaný.

Jak už jsme si uvedli, vibrace mají čtyři stupně rychlosti. Nejsou tu však pulzní programy. Napájení je tu zajištěné dvěma tužkovými bateriemi a chod vajíčka je na rozdíl od levných plastových vajíček velmi tichý.


Diskuse (20 komentářů)

MARKÉT, (30. 05. 2012 05:00) Reagovat
Na jakém principu funguje vibrační vajíčko? Nebo spíš jaké jsou ty vibrace? Je to jako u vibrátoru, nebo je to ještě jiný systém?
Aňa, (11. 07. 2012 07:49) Reagovat
Vibrační vajíčko má normálně vibrační motůrek. U kvalitních vibračních vajíček je možné nastavit intenzitu vibrací. Já sice nemám vibrační vajíčko, ale mám vibrátor s možností nastavení vibrací a je to moc fajn.
Verča, (23. 10. 2012 13:37) Reagovat
Jak dlouho u takové hračky vydrží baterky. Já třeba, jestli je to v řádu minut nebo hodin. Nerada bych se vyzbrojovala hromadou baterky, když bych si chtěla pohrát trochu dýl. Díky.
Monika, (19. 11. 2012 15:09) Reagovat
zatím vše, co jsem vyzkoušela z erotických pomůcek a co mělo vibrace bylo dobré, včetně vibračních vajíček.
Alena, (10. 04. 2013 06:52) Reagovat
[quote name="GABČA"]Vypadá dobře, čtyři rychlosti...Hm...Já myslím, že to bude dobrá hračička.:)[/quote]Také mě tato pomůcka zaujala výběrem rychlostí. doufám, že mezi jednotlivými rychlostmi je opravdu znatelný rozdíl.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčko
Kontakty